Про Корпорацію

КОРПОРАЦІЯ ЗБАРАЗЬКИЙ КХП 

ТОВ “Збаразький КХП”, ТОВ “Скіфія” , ТОВ фірма “Тріумф” і Збаразький Тарний Комбінат – заготівля, сушіння, очищення, зберігання, купівля зернових та олійних, продаж зерна,мінеральних добрив  по Україні та на експорт.

ТОВ “Збаразький КХП”, ТОВ “СКІФІЯ” та ТОВ  фірма “Тріумф”,Збаразький Тарний Комбінат є потужними регіональними підприємствами по заготівлі, зберіганню, та експорту сільськогосподарської продукції та реалізації мінеральний добрив і дизельного пального.Постійно нарощуючи виробничі потужності та рівень сервісу ми пропонуємо виробникам, переробникам сільськогосподарської продукції, а також усім, хто працює на аграрному ринку взаємовигідну співпрацю. Ми постійно закуповуємо усі види зернових та олійних культур, а також приймаємо продукцію на зберігання (з можливим подальшим викупом), надаючи кваліфіковані послуги по доведенню її до діючих стандартів. Діє сертифікована лабораторія з використанням сучасних приладів та устаткування. Таким чином належно збережена, акумульована продукція набуде привабливого якісного та кількісного об’єму для потенційних покупців.

Для того, щоб займати домінуючі позиції у конкурентному комерційному середовищі, на підприємстві  відбувається постійна модернізація – суттєво збільшено виробничі потужності як у технічному так і сервісному плані. На сьогодні вже функціонують  дві багатотонні цифрові ваги, що дає змогу якісно і швидко обслуговувати великогабаритний та багатотоннажний автотранспорт. Одночасно збільшено кількість місць приймання та відвантаження продукції, що практично виключає чергу транспорту під вивантаження. Нарощено об’єми по зберіганню зерна завдяки встановленню додаткових ємностей у вигляді силосних банок фірми  “СІМАГА” (Іспанія), та будівництві додаткових і реконструкції існуючих складів. Модернізовано трьохмодульні сушарки фірми “Ада Курутма”(Туреччина) і завдяки цьому ми спроможні приймати на добу від 4 000 тонн  зерна. Лабораторія комбінату приймає участь в міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань за програмою «Фізико-хімічні показники якості зерна» де отримала загальну оцінку точності результатів вимірювань становить 100% задовільних результатів. Також модернізовано місця відбору аналізів, встановлено найсучасніше ліцензоване лабораторне обладнання, Це дозволяє значно збільшити пропускну здатність комбінату та уникнути черг у період жнив. Загальна одночасна потужність комбінату сягає до 65 000 тонн.

Наявний автомобільний парк з 16 автомобілів DAF – єврозерновозів-самоскидів, дає можливість надавати послуги по перевезеннях. Завдяки сучасному технічному оснащенню, зерноочисне обладнання виробника фірми “БЮЛЕР”(Німеччина), кінцева продукція комбінату відповідає не лише вітчизняним, але й закордонним стандартам якості, і це дозволяє їй конкурувати на світових ринках. Тож не дивно, що географія ділових контактів корпорації налічує десятки країн Європи, Африки та Азії. Комбінат сертифікований під китайську програму, а також відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 “Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга” (ISO 22000:2005 IDT)

Для створення якомога кращих умов для партнерів, Корпорація «ТОВ «Збаразький КХП» активно йде в ногу з часом, відслідковує потреби клієнтів, тенденції в розвитку підприємств та постійно оновлюється.  2020 року в модернізацію елеватора було інвестовано більше 15млн гривень.

Зокрема, введено в експлуатацію нову лінію завантаження вагонів, що дозволило елеватору вантажити понад 30 вагонів/добу. Дане обладнання дало можливість елеватору отримати статус маршрутної станції.

Для визначення більш точного, швидкого та надійного аналізу зерна, а також для виключення черги автотранспорту, встановлено шнеково-пневматичний пробовідбірник моделі “Flamingo” та прилад аналізатора зерна нового покоління фірми «ИНФРАТЕК».

Основне завдання власників аграрного бізнесу — не лише зібрати високий урожай, а й правильно його зберегти та отримати максимальний прибуток. Для цього ТОВ «Збаразький КХП» постійно збільшує кількість нових складських приміщень. Зокрема, реконструйовано технічне приміщення в склад для зберігання зерна ємністю 1500т.

Для надійного та тривалого зберігання зерна, повністю замінено асфальтобетонне покриття у всіх складських приміщення. Встановлено три металевих силоси обсягом до 10 000т.

Для комфорту та добробуту працівників введено в експлуатацію сучасне готельне приміщення, обладнане роздягальнями, душовими кімнатами, медичним кабінетом(з кардіографом), актовим залом та кімнатою відпочинку.

На території підприємства побудована сучасна автомайстерня, яка забезпечене всім необхідним для своєчасного, якісного ремонту та обслуговування великогабаритного транспорту в комфортних умовах. Кожного року збільшується автомобільний парк.

Особлива увага приділяється удосконаленню та постійному підвищенню рівня знань працівників елеватора всіх наявних професій.

Невід’ємною складовою роботи нашої Корпорації є торгівля мінеральними добривами. Для цього менеджмент Підприємства вивчає кон’юнктуру ринку, потреби клієнта, забезпечуючи гнучку цінову політику та різні умови оплати і поставки для Покупців. Завдяки логістичному відділу Корпорації поставка добрива можлива в будь-яку точку країни, як власним автомобільним транспортом так і залізничними вагонами. На сьогодні річний обсяг реалізації добрив сягнув понад 30 тисяч тонн.

Для надійного зберігання добрив та можливості швидкого приймання та відвантаження, Корпорацією придбано Збаразький Тарний Комбінат з власною залізничною гілкою, кран – балкою, майданчиком для зберігання мінеральних добрив.

 Основні принципи роботи Корпорації – порядність і клієнтоорієнтованість. Ми працюємо для Партнерів 24 години на добу, 365 днів на рік! Підприємства Корпорації завжди відкриті до співпраці з нашими партнерами і цінує думку кожного!

У липні 2019 ТОВ «Збаразький КХП» успішно пройшов сертифікацію на відповідність вимогам ISCC EU, які визнані Європейським парламентом і членами європейської спільноти.

Сертифікат ISCC EU (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю) дає  можливість ТОВ «Збаразький КХП» експортувати до Європи кукурудзу, ріпак, сою.

При проходженні аудиту міжнародною компанією BureauVeritas сертифіковано не тільки сам товар, а і процес та ланцюжок, за якими вони виготовлені, зберігаються і доставляються на ринки ЄС. Оцінено дбайливе використання земельних ресурсів, розрахунок викидів парникових газів та інші показники.

Ми є номінантами нагород: «Кращий роботодавець – 2006» (на регіональному рівні), «Підприємство року – 2010»,  «Лідер Галузі 2011», «Золоті руки країни 2012», «Експортер року 2014», також отримали безліч подяк та грамот мецената за Благодійну діяльність.

Наші тарифи на послуги є цілком виправдані рівнем сервісного обслуговування і ми завжди готові йти на зустріч у цьому аспекті. У будь якому випадку ці тарифи будуть найнижчими у регіоні, а в разі об’єктивного підвищення цін, спричинених ринком, вони будуть неодмінно узгодженні. В підтвердження наших слів запрошуємо Вас до себе на комбінат, щоб переконатись у наших можливостях та серйозних намірах.

Підсумовуючи, ми сподіваємось, що Ви оціните усі наші переваги у майбутній співпраці з нами. Досягнемо успіху РАЗОМ!!!