Про Корпорацію

КОРПОРАЦІЯ ЗБАРАЗЬКИЙ КХП 

Історія Корпорації Збаразький КХП — дивовижний приклад того, як українська компанія, заснована в кризові 90-ті роки минулого століття, успішно розвивається та підкорює нові вершини в ХХI ст.

Відлік історії розпочинається зі створення в 1997 році ТОВ «Скіфія», яке на першому етапі своєї діяльності займалося торгівлею і переробкою зерна.

У 2001 році придбано елеватор на базі знищеного та розграбованого хлібоприймального підприємства із напівзруйнованими складами та мільйонними боргами. І з цього моменту, завдяки зусиллям, важкій праці та колосальних капіталовкладень власника Шпак Олександра Вікторовича розпочалась нова історія розвитку для майбутнього провідного підприємства  на ринку Західної України.

Новий власник відремонтував зерносховища, придбав  нове зерносушильне та очисне устаткування. За його сприяння, модернізована лабораторія,  придбано найсучасніше ліцензійне лабораторне обладнання. Створено власний автомобільний парк із сучасними євро зерновозами. Відбувається встановлення нових силосних ємностей, будівництво додаткових та реконструкція існуючих складів. Поступово обсяг максимального одноразового завантаження сховищ досяг 65 тис. Тонн.  

У 2018 році Збаразький тарний комбінат входить до складу Корпорації Збаразький КХП, з власною залізничною гілкою, кран – балкою та площадкою для зберігання мінеральних добрив.

Важливою подією стала сертифікація підприємства за стандартами ISO 9001 та ISCC EU, що  відкрило для компанії нові ринки реалізації зернових та олійних культур.

У 2019 році після встановлення нових  ліній завантажень вагонів, Корпорація Збаразький КХП отримала статус маршрутної станції з потужністю завантаження 54 вагонів за 48 годин. Для поліпшення швидкості подачі вагонів із залізничної станції придбано маневровий тепловоз ТГМ23Б.

Завдяки найсучаснішому обладнанню європейських та українських  виробників, автоматизації технологічного процесу, а також, завдяки неймовірним зусиллям та злагодженій роботі всього колективу, елеватор ТОВ «Збаразький КХП» у 2020 році прийняв та відвантажив рекордну кількість зерна в історії своєї діяльності –  понад 200 тис. тонн!

Сьогодні, поруч із основним видом діяльності: закупівля зерна, надання послуг елеватора,  зберігання та продажу врожаїв експортної якості на світові ринки, підприємство на постійній основі займається реалізацією мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння та дизельного палива. Тобто, пропонує для клієнтів повний спектр послуг.

Більше 20-ти років наполегливої праці принесло свої результати – Корпорація здобула бездоганну репутацію і визнання не лише в Україні, а й за її межами,  про що свідчать численні нагороди та солідний список постійних клієнтів. Експорт зерна сягнув у понад 50 країн світу. Співпраця відбувається з найбільшими зернотрейдерами  Європи, Північної Америки, Африки та Азії. І сьогодні, це єдине підприємство у м. Збараж, яке працює цілорічно і забезпечує робочими місцями понад сотню людей з комфортними та належними умовами праці.

Наша мета: 

Бути першими! Бути кращими! Бути лідерами аграрного ринку!

Ми крокуємо в ногу з часом.

Наш девіз: 

Досягнемо успіху разом!