Про нас

КОРПОРАЦІЯ ЗБАРАЗЬКИЙ КХП

 ЕмблемаТОВ “Збаразький КХП”, ТОВ “Скіфія” , ТОВ фірма “Тріумф” і Тарний Комбінат – заготівля, сушіння, очищення, зберігання, купівля зернових та олійних, продаж зерна,добрив та продуктів переробки по Україні та на експорт.

ТОВ “Збаразький КХП”, ТОВ “СКІФІЯ” та ТОВ  фірма “Тріумф”,Тарний Комбінат є потужними регіональними підприємствами по заготівлі, зберіганню, переробці та експорту сільськогосподарської продукції та реалізації добрив.Постійно нарощуючи виробничі потужності та рівень сервісу ми пропонуємо виробникам, переробникам сільськогосподарської продукції, а також усім, хто працює на аграрному ринку взаємовигідну співпрацю. Ми постійно закуповуємо усі види зернових та олійних культур, а також приймаємо продукцію на зберігання (з можливим подальшим викупом), надаючи кваліфіковані послуги по доведенню її до діючих стандартів. Діє сертифікована лабораторія з використанням сучасних приладів та устаткування. Таким чином належно збережена, акумульована продукція набуде привабливого якісного та кількісного об’єму для потенційних покупців.

 582126482Аби займати домінуючі позиції, на підприємстві  відбувається постійна модернізація, ми суттєво збільшили виробничі потужності як у технічному так і сервісному плані. Так уже функціонують  дві багатотонні цифрові ваги, що дає змогу якісно і швидко обслуговувати великогабаритний та багатотоннажний автотранспорт. Одночасно збільшено кількість точок приймання та відвантаження продукції, що практично виключає чергу транспорту під вивантаження. Нарощено об’єми по зберіганню зерна завдяки встановленню додаткових ємностей у вигляді силосних банок СІМАГА (Іспанія), та будівництві додаткових і реконструкції існуючих складів. Модернізовано трьохмодульні сушарки Ада Курутма (Туреччина) і завдяки цьому ми спроможні приймати на добу від 4 000 тонн однотипного зерна, а різнотипного 3 500 тонн. Лабораторія комбінату приймає участь в міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань за програмою «Фізико-хімічні показники якості зерна» де отримала загальну оцінку точності результатів вимірювань становить 100% задовільних результатів. Також модернізовано точки відбору аналізів, встановлено найсучасніше ліцензоване лабораторне обладнання, Це дозволяє значно збільшити пропускну здатність комбінату та уникнути черг у період жнив. Загальна одночасна потужність комбінату сягає до 65 000 тонн.

IMAG1457 Наявний автомобільний парк з 16 автомобілів DAF – єврозерновозів-самоскидів, дає можливість надавати послуги по перевезеннях. Завдяки сучасному технічному оснащенню, зерноочисне обладнання БЮЛЕР (Німеччина), кінцева продукція комбінату відповідає не лише вітчизняним, але й закордонним стандартам якості, і це дозволяє їй конкурувати на світових ринках. Тож не дивно, що географія ділових контактів корпорації налічує десятки країн Європи, Африки та Азії. Комбінат сертифікований під китайську програму, а також відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 “Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга” (ISO 22000:2005 IDT)

Для створення якомога кращих умов для партнерів, Корпорація «ТОВ «Збаразький КХП» активно йде в ногу з часом, відслідковує потреби клієнтів, тенденції в розвитку підприємств та постійно оновлюється. Цього року у модернізацію елеватора було інвестовано значні капіталовкладення.

Зокрема, введено в експлуатацію нову лінію завантаження вагонів, що дозволило елеватору вантажити понад 30 вагонів/добу. Дане обладнання дало можливість елеватору отримати статус маршрутної станції.

Сучасний пробовідбірникДля визначення більш точного, швидкого та надійного аналізу зерна, а також для виключення черги автотранспорту, встановлено шнеково-пневматичний пробовідбірник Flamingo та прилад аналізатора зерна нового покоління «ИНФРАТЕК».

Основне завдання власників аграрного бізнесу — не лише зібрати високий урожай, а й правильно його зберегти та отримати максимальний прибуток. Для цього ТОВ «Збаразький КХП» постійно збільшує кількість нових складських приміщень. Зокрема, реконструйовано технічне приміщення в склад для зберігання зерна ємністю 1500т.

Для надійного та тривалого зберігання зерна, повністю замінено асфальтобетонне покриття у всіх складських приміщення. Встановлено три металевих силоси обсягом до 10 000т.

Для комфорту та добробуту працівників введено в експлуатацію сучасний побутовий корпус, обладнаний роздягальнями, душовими кімнатами, медичним кабінетом, актовим залом та кімнатою відпочинку.

20181211_130211На території підприємства побудоване гаражне приміщення, яке забезпечене всім необхідним для своєчасного, якісного ремонту та обслуговування великогабаритного транспорту в комфортних умовах. Кожного року збільшується автомобільний парк.

Особлива увага приділяється удосконалення та постійного підвищення рівня знань працівників елеватора всіх наявних професій.

Невід’ємною складовою роботи нашої Корпорація є торгівля мінеральними добривами. Для цього менеджмент підприємства вивчає кон’юнктуру ринку, потреби клієнта, забезпечуючи гнучку цінову політику та різні умови оплати і поставки для Покупців. Завдяки логістичному відділу Корпорації поставка добрива можлива в будь-яку точку країни, як власним автомобільним транспортом так і залізничними вагонами. На сьогодні річний обсяг реалізації добрив сягнув понад 30 тисяч тонн.

Для надійного зберігання добрив та можливості швидкого приймання та відвантаження, Корпорацією придбано Збаразький Тарний Комбінат з власною залізничною гілкою, кран – балкою, площадкою для зберігання мінеральних добрив.

20181022_093339

Основні принципи роботи Корпорації – порядність і клієнтоорієнтованість. Ми працюємо для Партнерів 24 години на добу, 365 днів на рік! Підприємства Корпорації завжди відкриті до співпраці з нашими партнерами і цінує думку кожного!

У липні 2019 ТОВ «Збаразький КХП» успішно пройшов сертифікацію на відповідність вимогам ISCC EU, які визнані Європейським парламентом і членами європейської спільноти.

Сертифікат ISCC EU (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю) дає  можливість ТОВ «Збаразький КХП» експортувати до Європи кукурудзу, ріпак, сою.

При проходженні аудиту міжнародною компанією BureauVeritas сертифіковано не тільки сам товар, а процес і ланцюжок, за яким він виготовлений, зберігається і доставляється на ринки ЄС. Оцінено дбайливе використання земельних ресурсів, розрахунок викидів парникових газів та інші показники.

 lider_galyzi_blecМи є номінантами нагород: «Кращий роботодавець – 2006» (на регіональному рівні), «Підприємство року – 2010»,  «Лідер Галузі 2011», «Золоті руки країни 2012», «Експортер року 2014», також отримали безліч подяк та грамот мецената за Благодійну діяльність

 Наші тарифи на послуги є цілком оправдані рівнем сервісного обслуговування і ми завжди готові йти на зустріч у цьому аспекті. У будь якому випадку ці тарифи будуть найнижчими у регіоні, а в разі об’єктивного підвищення цін, спричинених ринком, вони будуть неодмінно узгодженні. В підтвердження наших слів запрошуємо Вас до себе на комбінат, щоб переконатись у наших можливостях та серйозних намірах.

Виходячи з вищенаведеного ми сподіваємось, що Ви оціните ці переваги у подальшій співпраці з нами. Досягнемо успіху РАЗОМ!!!