З метою протидії поширенню коронавірусу.

З метою протидії поширенню коронавірусу 11 березня українським урядом прийнято рішення щодо впровадження карантину в Україні.

Корпорація ТОВ «Збаразький КХП», як стратегічно важливий об’єкт для економіки держави, прийняв рішення працювати в умовах особливого режиму.
Підприємство продовжує здійснювати усі операції по закупівлі та експорту зернових, що передбачені діючими договорами, та виконує усі взяті на себе зобов’язання з постачання добрив, дизельного палива та ЗЗР с/г виробникам .
Корпорація наголошує, що впровадження карантину не повинно перешкоджати експорту товарів зернових та олійних культур з України.

Адже у цей тяжкий час, в очікуванні глобальної фінансової кризи, аграрний сектор країни є одним із локомотивів зростання економіки, наповнення основних і валютних надходжень до державного та місцевих бюджетів. Тому, на сьогодні стоїть особливе завдання: зберегти експортний потенціал країни, її інвестиційну привабливість, не допустити зрив у виконанні експортних контрактів, навіть в умовах пандемії.

Закликаємо також не забувати, що попереду посівна кампанія і аграрії не можуть дозволити собі сидіти по домівках, інакше в країні просто не стане зерна. Відповідно, поставка добрив, дизельного палива та ЗЗР, як ніколи важлива.
Хочемо нагадати, що на сьогодні Корпорація Збаразький КХП, до складу якої входять: ТОВ «Збаразький КХП», ТОВ «Скіфія», ТОВ фірма «Тріумф» і Збаразький тарний комбінат це єдине підприємство у м. Збараж, яке працює цілорічно, забезпечує робочими місцями понад сотню людей та стабільно сплачує податки до державного та місцевих бюджетів, які потім використовуються на розвиток громади.
Зі своєї сторони, керівництво підприємства робить все можливе для недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Щоб робота для працівників підприємства залишалась й надалі безпечною, більшість працівників компанії переведено на дистанційний режим роботи. Представники окремих підрозділів, які в силу особливостей обов’язків не можуть працювати поза комбінатом, забезпечені усіма засобами захисту для мінімізації ризиків для їх здоров’я. Зокрема, збільшено кількість станцій для дезінфекції рук, приміщення офісу, лабораторії, інших виробничих приміщень забезпечені дезінфікуючими засобами. Кожен працівник перед початком зміни, проходить обов’язковий медогляд та перевірку температури тіла. На постійній основі на території підприємства працює медичний лікар, у разі будь-яких симптомів погіршення стану здоров’я працівники можуть звернутися до терапевта.
Проводиться наглядна агітація щодо дотримання правил із запобігання поширення можливого зараження і розповсюдження вірусних інфекцій.
Безпрецедентні заходи безпеки стосуються і нашої логістики. Водії після обов’язкового щоденного проведення медогляду, відправляються на маршрут в рукавицях та масках.
Кожен працівник попереджений, що у разі виявлення будь-яких симптомів хвороби, в першу чергу, має звернутися до лікаря, повідомити своєму керівнику та уникати будь-яких контактів з колегами та клієнтами, залишаючись на самостійному карантині.
За наявності будь-якого ризику для здоров’я співробітників керівництво Корпорації залишає за собою право вносити корективи в режим роботи.
Хочеться відмітити, що наразі не зафіксовано шляхів передачі коронавірусу через зернові та олійні культури. Тому закликаємо не піддаватися паніці, не поширювати неперевірену інформацію та дотримуватися базових правил гігієни.
Будьмо свідомими та бережіть себе та своїх близьких!
Бажаємо всім 36,6!!!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар