У зв’язку з оголошенням карантину в Україні

У зв’язку з оголошенням карантину в Україні хочемо проінформувати Вас, що Корпорація підприємств ТОВ “Збаразький КХП”, ТОВ “Скіфія”, ТОВ фірма “Тріумф”, Збаразький тарний комбінат  будуть працювати у режимі підвищеної небезпеки!

Наголошуємо: всі договірні зобов’язання, оплати, поставка і закупівля зерна, поставка добрив, палива нами будуть виконуватись своєчасно!

Проте, з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 закликаємо Вас, утриматися від відвідування нашого офісу без нагальної потреби!. Всі робочі питання та пропозиції пропонуємо вирішувати з нашими працівниками дистанційно, за допомогою мобільного та електронного зв’язку. А відправку оригіналів документів організувати через засоби поштового зв’язку та Нової пошти.

Якщо ж причина звернення потребує обов’язкової особистої зустрічі, просимо Вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

  • - при вході в офіс обов’язково користуватись захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
  • - не створювати скупчення людей в офісі. Памятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5м.);

Уникайте контакту з особами, які перебували в країнах, в яких виявлені масові зараження населення коронавірусом.

ВАЖЛИВО! Водіям автотранспорту в’їзд на територію підприємства буде дозволено виключно у захисних масках і виходити із автомобіля буде ЗАБОРОНЕНО!

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалась, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!
Бережіть себе та своїх близьких!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар