Послуги елеватора

Елеватор ТОВ “Збаразький КХП”

Елеватор ТОВ “Збаразький КХП” – це сучасний високотехнологічний комплекс з власною атестованою лабораторією, що розташований в м. Збараж, по вул. Грушевського, 90. Елеватор надає повний спектр послуг з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна і олійних культур, які відповідають затвердженим стандартам та нормативно-правовим актам.

моб. 050-852-07-85
моб. 067-350-34-00, 067-340-04-39

  • IMG_5798
  • IMG_5797
  • IMG_5762
  • IMG_5761
  • IMG_5727
  • IMG_5686

Сучасне обладнання та наявність багатьох місць приймання надає можливість одночасно приймати зернові не тільки різних культур, а й різної якості та вологості,загальним об’ємом більше 4 000 тонн на добу.
Для відвантаження продукції введено в експлуатацію нову лінію завантаження вагонів, що дозволило елеватору вантажити понад 30 вагонів/добу. Дане обладнання дало можливість елеватору отримати статус маршрутної станції.

На елеваторі працюють кваліфіковані спеціалісти атестованої виробничо-технологічної лабораторії проводять повний спектр досліджень якості зерна у відповідності рівню світових стандартів.

Лабораторія комбінату приймає участь в міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань за програмою “Фізико-хімічні показники якості зерна” де отримала загальну оцінку точності результатів вимірювань становить 100% задовільних результатів. Також  на елеваторі модернізовані місця відбору аналізів, встановлено найсучасніше ліцензоване лабораторне обладнання.

Для визначення більш точного, швидкого та надійного аналізу зерна, а також для виключення черги автотранспорту, працюють шнеково-пневматичний пробовідбірник моделі “Flamingo” та прилад аналізатора зерна нового покоління марки “ИНФРАТЕК“.

Завдяки сучасному технічному оснащенню,трьохмодульних сушарок Ада Курутма (Туреччина), діючої зерноочисної машини фірми “БЮЛЕР” (Німеччина), кінцева продукція комбінату відповідає не лише вітчизняним, але й закордонним стандартам якості, і це дозволяє їй конкурувати на світових ринках. Тож не дивно, що географія ділових контактів корпорації налічує десятки країн Європи, Африки та Азії.

Зерно на елеваторі зберігається окремо за видами та класами культур в зерносховищах силосного(фірми “СІМАГА” (Іспанія)) та наземного типу, загальною потужністю 65 тис. тонн.

Комбінат сертифікований під китайську програму, а також відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 “Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга” (ISO 22000:2005 IDT).

У липні 2019 ТОВ “Збаразький КХП” успішно пройшов сертифікацію на відповідність вимогам ISCC EU, які визнані Європейським парламентом і членами європейської спільноти.
Сертифікат ISCC EU (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю) дає можливість ТОВ “Збаразький КХП” експортувати до Європи кукурудзу, ріпак, сою.

При проходженні аудиту міжнародною компанією BureauVeritas сертифіковано не тільки сам товар, а і процес та ланцюжок, за якими вони виготовлені, зберігаються і доставляються на ринки ЄС. Оцінено дбайливе використання земельних ресурсів, розрахунок викидів парникових газів та інші показники.