Новини

Корпорація Збаразький КХП у ТОП-10 найбільших відправників зерна України!

Нові досягнення, новий рекорд! Минулий маркетинговий рік був знаковим у роботі елеватора Збаразький КХП , адже вперше за всю історію діяльності було прийнято більше 200 000 тонн зерна! І ось початок нового сезону, а з ним ще більш яскравий старт та нові досягнення! В серпні місяці відвантажено понад  49 000т. зерна,  що стало рекордним показником не тільки за...
Детальніше

Привітання із Днем захисника України!

14 жовтня ми відзначаємо три свята:
- Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка була заступницею козаків; - День козацтва, - відважних захисників та мужніх героїв у нашій історії; - День захисника України - свято сучасних козаків, котрим віддаємо нашу шану та низький поклін!
«Чия відвага – того й перевага!» - говорить козацьке прислів’я. Шануймося! Зі святами, друзі!
 

Пересертифікація ISCC Certificate ТОВ “Збаразький КХП”

Раді повідомити, що ТОВ «Збаразький КХП» цього року успішно пройшов аудит і отримав сертифікат, що підтверджує відповідність міжнародним вимогам ISCC EU (Міжнародна стійкість і вуглецева сертифікація-ЄС), що в свою чергу дає змогу успішно експортувати ріпак, сою та кукурудзу в країни ЄС. Для постачальників та с/г виробників, що вирощують та експортують сировину, яка йде на виробництво біопалива,...
Детальніше

Корпорація Збаразький КХП вітає всіх українців з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Нехай це свято духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Нехай в цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш український народ, за аграріїв і всіх тих людей, які допомагають розвиватися сільському господарству і годувати країну!

Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх...

Детальніше