Зерновий склад

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ПО ЗАГОТІВЛІ ЗЕРНА!

ТСилосиОВ «Збаразький КХП»,ТОВ фірма  «Тріумф», ТОВ «Скіфія»,Тарний Комбінат є лідерами у галузі заготівлі, зберігання, переробки та експорту сільськогосподарської продукції на теренах західного регіону,а також реалізації добрив. За понад п’ятнадцять років наполегливої роботи, ми здобули визнання не лише в Україні, а й за її межами, про це свідчать численні виробничі нагороди та солідний список постійних клієнтів. Нарощуючи виробничі потужності та рівень сервісу ми пропонуємо виробникам, а також усім хто працює на аграрному ринку взаємовигідну співпрацю. Комбінат хлібопродуктів – цілий механізм, який може прийняти і сконцентрувати великі обсяги зерна, довести його до державних стандартів і виставити на продаж. Адже для того, щоб зерно можна було продати, недостатньо виростити колос і зібрати його. Необхідно вкласти колосальну працю, щоб довести його до стандартів, зберегти у належній якості та у великих кількостях. Таким чином ми допомагаємо виробнику реалізувати те зерно, яке він виростив.

СкладАби займати домінуючі позиції, на підприємстві відбувається постійна модернізація. У цьому сезоні ми суттєво збільшили виробничі потужності як у технічному так і сервісному плані.Так уже функціонують дві багатотонні цифрові ваги, що дає змогу якісно і швидко обслуговувати великогабаритний та багатотоннажний автотранспорт. Одночасно збільшено кількість точок приймання та відвантаження продукції, що практично виключає чергу транспорту під вивантаження. Нарощено об’єми по зберіганню зерна завдяки встановленню додаткових ємностей у вигляді силосних банок СІМАГА (Іспанія), та будівництві 2 складів і реконструкції існуючих складів. Модернізовано трьохмодульні сушарки Ада Курутма (Туреччина) і завдяки цьому ми спроможні приймати на добу від 4 000 тонн однотипного зерна, а різнотипного 3 500 тонн. Лабораторія комбінату приймає участь в міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань за програмою «Фізико-хімічні показники якості зерна» де отримала загальну оцінку точності результатів вимірювань становить 100% задовільних результатів. Також модернізовано точки відбору аналізів, встановлено найсучасніше ліцензоване лабораторне обладнання, Це дозволяє значно збільшити пропускну здатність комбінату та уникнути черг у період жнив.

Загальна одночасна потужність комбінату сягає до 65 000 тонн. Під’їзна колія дає змогу проводити відвантаження залізничним транспортом до 30 вагонів на добу,а також одним з перших в регіоні грузити маршрути,час на погрузку 1 вагону складає 30-45хв.Наявний автомобільний парк з 16 автомобілів DAF -еврозерновозів-самоскидів, дає можливість надавати послуги по перевезеннях. Завдяки сучасному технічному оснащенню, зерноочисна машина БЮЛЕР (Німеччина), кінцева продукція комбінату відповідає не лише вітчизняним, але й закордонним стандартам якості, і це дозволяє їй конкурувати на світових ринках. Тож не дивно, що географія ділових контактів корпорації налічує десятки країн Європи, Африки та Азії. Комбінат сертифікований під китайську програму, а також відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 “Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга” (ISO 22000:2005 IDT)

konkurentospromownМи є номінантами нагород: «Кращий роботодавець – 2006» (на регіональному рівні), «Підприємство року – 2010», «Лідер Галузі 2011», «Золоті руки країни 2012», «Експортер року 2014», також отримали безліч подяк та грамот мецената за Благодійну діяльність